II. modul Minima pro vedoucí vychovatele/ky ŠD a ŠK

25. 11. – 27. 11. 2022 proběhl II. modul Minima pro vedoucí vychovatele/ky připravený od NPI ČR ve spolupráci s AVŠZ. Tentokrát byl zahájen v ZŠ Praha 9, Ratibořická (Praha, Horní Počernice), kde nás přivítala a uvedla do problematiky školy – školní družiny paní ředitelka PhDr. Ing. Hana Kindlová spolu s vedoucí vychovatelkou Zuzkou Kopsovou. Zázemí, materiální, technická podpora, podpora ze strany vedení školy a činnosti ŠD na vysoké úrovni.

Děkujeme za vřelé přijetí a dětské úsměvy během našeho benchmarkingu :-). Následujících 16 hodin bylo v režii PhDr. Jaroslava Jindry a Mgr. Jany Heřmanové, kteří nás zasvětili do tajů řízení organizace.

Odjeli jsme s plnou hlavou pojmů: swot analýza, vedení lidí, motivace lidí, PR, analýza organizace, Ishiakův diagram – metoda rybí kosti, Bostonská matice, zodpovědné rozhodování, řízení času, time management… Jako bonus naše tašky naplnily nové deskové hry, které nám nezapomenutelně představil Mgr. Jan Vodička.

A kdo se postaral o ubytování a stravování tentokrát? Naše známá SŠ podnikání a gastronomie, Za Černým mostem 3/362, 198 00 Praha 9.

Celý víkend neměl chybu. Unavující – ozdravující. 🙂